جستجو   :  

mcx-50 مروری برقابلیتهای میکسر تصویر سونی

 

سوئیچر 4 ورودی برای برنامه سازی   Streaming/Recording مدل MCX-500  چیزی بیش از فقط یک سوئیچرپرتابل است. این دستگاه یک سیستم  جهانی است که از فرمتهای 50 و 60 هرتزی پشتیبانی می کند، از اینرو می توانید با آن در هر جایی از جهان کار کنید.  چهار ورودی3G-SDI، دو ورودی HDMI، و دو ورودی مرکب آنالوگ (CVBS) که هرکدام یک همزمان کننده فریم مجزا دارد، به شما امکان می دهد تا منابع ورودی را میکس کنید. این دستگاه بطور داخلی ورودی تصویربرداری شده با 1080i را پردازش می کند.

میکسر MCX-500 استفاده از  صفحه کنترل دستی روی دستگاه را به همراه یک صفحه لمسی LCD   در کنار هم دارد تا  شما بتوانید از روی دستگاه یا با استفاده از یک وسیله  از طریق شبکه، آنرا کنترل کنید. همانطور که از یک میکسر حرفه ای انتظار دارید، کات، میکس، وایپ، و افکتهای اصلی در این دستگاه تعبیه شده است. علاوه بر خروجی های برنامه و پیش نمایش چندتایی  (the program and multiview preview)، این میکسر می تواند برای سرویسهایی از قبیل Ustream via Ethernet نیز بدون نیاز به سخت افزارهای اضافی، استریم زنده را انجام دهد. در همان حال میکسر MCX-500 می تواند استریم برنامه را روی یک کارت SD که در شکاف کارت حافظه قرار می گیرد،  ضبط کند. (کارت حافظه همراه دستگاه نمی باشد و باید جداگانه تهیه شود). علاوه بر توانایی های سوئیچ تصویر، این دستگاه همچنین یک میکسر صدای 5 کاناله نیز هست.  شما می توانید این میکسر را بطور ریموت بوسیله یک کامپیوتر Mac، PC یا تبلت کنترل کنید. 

 

 

 

 

8 ورودی تصویر و یک ورودی تایتل

میکسر MCX-500 هشت ورودی ویدئو (به علاوه ورودی اختصاص یافته برای تایتل) را دارد که بسادگی برای تولید برنامه های با اندازه کوچک تا متوسط ، سازگاری دارد. ورودیها عبارتند از 4 ورودی 3G-SDI، دو ورودی HDMI، دو ورودی مرکب آنالوگ که به شما اجازه می دهد تا انواع متفاوتی از دوربینها و سایر تجهیزات را به آن متصل کنید.

 

  

 

مانیتورینگ مالتی ویو

 

مانیتورینگ بر روی خروجی مالتی ویو اجازه می دهد تا  همیشه  4 ورودی انتخاب شده، نمایش داده شود. این قابلیت علاوه بر نمایش 4 ورودی بر روی صفحه مانیتور، خروجیهای برنامه و پیش نمایش (program and preview) را نیز نشان می دهد.

 

 

 

صفحه نمایش لمسی LCD قابل آرایش دهی

الزامات دقیق برای جریان کاری خودتان را تنظیم کنید و آنرا بر روی کنترل صفحه لمسی LCD و دکمه های ICON منتقل کنید، تا به شما اجازه دهد کخافکتهای از پیش تعریف شده را با فقط یک لمس، اجرا کنید.

تایتلها و افکتها

این میکسر به شما اجازه می دهد تا به سادگی افکتهای پیشرفته ویدئو از قبیل کروماکی، ترنزیشنها و تصویر در تصویر را ایجاد کنید.

استریم کردن محتوا

این میکسر  به شما اجازه می دهد تا بطور زنده، خروجی مچند منبع را میکس کنید و مستقیم و همزمان با استفاده از سرویسهایی از قبیل Ustream، آنرا استریم کنید.

ویدئو سوئیچر جهانی

این میکسر  به شما اجازه می دهد تا انواع گوناگونی ازاستانداردهای HD را سوئیچ کرده، خروجی بگیرید و ضبط کنید. شما می توانید AVCHD Full HD 1920 x 1080 60i/50i,  یا  1440 x 1080 60i/50iرا از طریق شکافهای حافظه بر روی کارتهای SD ضبط کنید. (کارتهای SD را باید جداگانه بخرید).

تالی

 

میکسر MCX-500 از ارسال سیگنالهای تالی به کمکوردرهای سازگار، پشتیبانی می کند.  نمایشگر تالی بر روی پنل LCD و منظره یاب الکترونیکی، نشان داده می شود. نشانگر قرمز ، نشان دهنده زمانی است که شات بر روی آنتن است (PGM)، در حالیکه نشانگر سبز به معنی پیش نمایش (NEXT) است.

منبع:pro.sony.com

 قیمت محصول 

تاریخ درج  :  1396/3/22  
تعداد بازدید تا کنون :140

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی

آدرس


هم اکنون با ما تماس بگیرید:

44448839 (021) , 09123845488 ,09126330956

ایمیل: info@digibroadcast.ir

شبکه های اجتماعی


 

            

طراحی و نصب استودیو


 Digibroadcast.ir