جستجو   :  

مروری بر دوربین سونی HXR-MC2500

 

 مروری بر دوربین سونی  HXR-MC2500

ایجاد کننده یک حس حرفه ای

این دوربین ظاهری حرفه ای دارد و سبکی از تصویربرداری را فراهم می کند که برای کاربردهای تصویربرداری مجالس، ارتباطهای سازمانی و آموزشی، ایده آل است.در عین حال که سبک وزن است و براحتی قابل حمل و نقل می باشد، طراحی این دوربین برای قرارگیری روی شانه، برای شما این معنا را می سازد که فورا شما را به عنوان یک حرفه ای بشناسند.

لنعطاف پذیری گردش کار این دوربین با توانایی آن برای ضبط مستقیم با استانداردهای SD و HD بر روی یک کارت حافظه قابل تعویض یا یک فلش مموری داخلی 32  گیگابایتی ، بهبود یافته است. با این ترکیب استفاده از دو نوع حافظه، عملکردهای ضبط کردن به  صورت “Relay” یا «همزمان» در اختیار شما می باشد. با استفاده از باتری های اینفولیتیوم NP-F970 سونی از سری L (که بصورت اختیاری می توانید همراه دوربین تهیه کنید)، این دوربین قادر به ضبط پیوسته برای حداکثر 14 ساعت می باشد که برای شرایطی که نمی خواهید در ضبط کردن وقفه حاصل شود،  مانند  تصویربرداری از مجالس و یا کنفرانسهاس یا سازمانی، این قابلیت عالی است.

دوربین HXR-MC2500 بنحوی طراحی شده است که ایده آل باشد، و برای هر نوع کاربرد با گردش کاری غیرخطی مناسبت داشته باشد. این محصول یک  مجموعه مقرون بصرفه برای تولید محتوای DVD یا Blu-ray است، دوربینی است که برای بیان ایده های خلاقانه شما و برآورده کردن نیازهای مشتریانتان، به اندازه کافی انعطاف پذیر است.

 

بسته به موقعیت محلی شما، مدلهای مجزایی برای فرمتهای مختلف 50p, 50i 25p Full HD  و 50i SD (PAL model), یا 60p, 60i, 30p, 25p Full HD  و  60i SD (NTSC model)در دسترس می باشد.

 

قابلیتهای لنز زاویه باز G

 

دوربین HXR-MC2500 مجهز به یک لنزG باکیفیت رضایتبخش است که دارای طراحی فناوری نوری  و کنترل کیفیت منحصر به فرد سونی است و عملکرد استثنایی که همتراز با برخی از بهترین لنزها در صنعت تصویربرداری است. این لنز با سنسورهای تصویری پیشرفته و فناوری مشهور پردازش تصویر سونی، بهینه شده است. این موضوع عملکرد تصویر را بهبود می بخشد چه درحالتی که زوم در حال انجام باشد و چه در حالتی که یک نمای باز با لنز در 8/26 میلیمتر (35 میلیمتر یا معادل آن) گرفته می شود و لنز بازترین زاویه خودش را در این کلاس از دوربین ، عرضه می کند. این لنز امکان تصویر برداری با زاویه باز را حتی در فضاهای کوچک نیز فراهم میکند.

 

سنسور  با حساسیت بالا از نوع Exmor™ R CMOS و نورافکن LED سرخود

دوربین HXR-MC2500 قادر به تصویربرداری واضح حتی در نور کم یا محیطهای داخلی است. سنسور با حساسیت بالای آن از نوع Exmor™ R CMOS یک فناوری نوردهی از پشت را پذیرفته  که سنسور تصویر را قادر می سازد تا نور برخورد کننده را  با کارآیی بیشتری  بکار گیرد و به تصویربردار کمک می کند تا حتی در وضعیتهای کم نور نیز به تصاویری با کیفیت بالا، دست یابد. علاوه بر آن این دوربین به یک نورافکن LED سرخود نیز مجهز است تا در صورت نیاز، نوردهی اضافی را تامین کند. 

 

لرزشگیر نوری با حالت فعال

این قابلیت، در بسیاری از وضعیتهای چالشی برای تصویربرداری،  حرکت نرم را تضمین می کند. به علاوه نوآوری سونی در فناوری حذف لرزش سه جهته ، پایداری چرخش الکترونیکی  را نیز می افزاید تا تصویربرداری بازهم نرمتری داشته باشید. آخرین نسخه فناوری پایدارسازی تصویر نسبت به لرزشگیرهای نوری مرسوم ، تا 10 برابر پایداری  بیشتر را در تصویر برداری با زاویه باز، تحقق می بخشد. هنگامیکه کاربر، تصویر را زوم می کند، یک پایدارساز دیجیتال تصویر در ترکیب با اجزای نوری شروع بکار می کند تا بطور موثری، لرزشهای دوربین را کاهش دهد. این فناوری لرزشهای چرخشی را که معمولا در تصویربرداری هنگام راه رفتن اتفاق می افتد را نیز کاهش می دهد.

دید زاویه باز، منظره یاب OLED با کنتراست بالا و پنل LCD با عرض 3 اینچ

دوربین HXR-MC2500 مجهز به یک منظره یاب الکترونیکی OLED Tru-Finder™ است که وضوح بالای تقریبا 44/1 میلیون نقطه ای با کنتراست بالا را ارائه می دهد.  فناوریهای اختصاصی منظره یاب سونی اجازه می دهد تا در هنگام تصویر برداری بازسازی بهتر تونهای رنگ و اطلاعات بیشتر جزئیات تصویر را داشته باشید.  به علاوه، یک پنل LCD  داخلی با وضوح بالا (تقریبا 92/0 میلیون نقطه) با عرض 3 اینچ برای  دیدی واضح و روشن نیز وجود دارد.

عملکرد Wi-Fi/NFC برای اتصال یکپارچه به گوشی های هوشمند

دوربین HXR-MC2500 می تواند از طریق اتصال Wi-Fi به ابزارهای موبایل از قبیل گوشی های  هوشمند و تبلتها، متصل شود و کاربر را قادر می سازد تا عملکردها ی مانیتورینگ و کنترل از راه دور از قبیل شروع/توقف ضبط، کنترل زوم، کنترل دیافراگم، و اتوفوکوس لمسی را انجام دهد. علاوه بر آنف این دوربین دارای قابلیت NFC (ارتباطات در فواصل نزدیک) است که اتصال بی سیم با یک لمس  به ابزارهای موبایل سازگار، را ممکن می سازد.

کفشک با رابطهای چندگانه (MI)

کفشک با رابطهای چندگانه، گزینه های شما برای استفاده از وسایل جانبی  را بدون کابل، گسترش می دهد. وسایب جانبی از قبیل  گیرنده میکروفن بی سیم UWP-D11 و ورودی صدای XLR بوسیله آداپتور XLR

حلقه لنز دستی با پارامترهای قابل تخصیص

با استفاده از حلقه لنز قابل تخصیص، کاربران می توانند بطور دستی پارامترهای اصلی از قبیل فوکوس، وایت بالانس، نوردهی، تغییر AE، اولویت دیافراگم و اولویت سرعت شاتر را تنظیم کنند. کاربران می توانند دیافراگم لنز G را برای ایجاد اثر خارج از فوکوس بودن در پسزمینه یا پیشزمینه، کنترل کنند.  سرعت شاتر نیز می تواند برای ایجاد  جلوه های ویژه از قبیل نمایش حرکت سیال آبشار یا بالهای پرنده در حال پرواز و... کنترل شود.

ایده آل برای تصویربرداری رویدادهای طولانی با استفاده از فلش مموری داخلی 32 گیگابایتی و مصرف برق پایین

یک فلش مموری داخلی با ظرفیت 32 گیگابایت، شما را قادر می سازد تا مدت زمان تصویربرداری بیش از 150 دقیقه را داشته باشید. علاوه بر آن، با استفاده از ترکیب فلشمموری داخلی و کارت حافظه در شکاف MS/SD، عملکردهای ضبط از قبیل «Relay» یا «همزمان» برای پشتیبان گیری نیز می تواند در دسترس باشد.  هنگامیکه از باتری سری L سونی اینفو لیتیوم NP-F970  (این باطری بصورت اختیاری است و همراه دوربین نمی باشد) استفاده شود، دوربین HXR-MC2500 قادر به تصویربرداری پیوسته تا 14 ساعت می باشد. این یک قابلیت حیاتی برای موقعیتهای مهم است که تصویربردارها ممکن است نتوانند دوربین را در حین کار خاموش کنند، وضعیتهای از قبیل تصویربرداری مجالس یا سایر رویدادهای زنده

دستگیره و کنترلهای ارگونومی

دستگیره،با طراحی ارگونومیک و شامل دکمه ضبط و کنترل زوم مرسوم، برای تصویربرداری در فاصله نزدیک به زمین، اساسی است. همچنین در جلو و عقب دستگیره دو کفشک Cold برای الحاق دو وسیله جانبی متفاوت؛ وجود دارد.

AVCHD- ایده آل برای ضبط روی حافظه

AVCHD یک فرمت فشرده سازی داده ها باکارآیی بالا است که تا حد زیادی نیاز به حافظه را کاهش می دهد و مزایای ضبط فایلها را با ضبط تصاویر با کیفیت بالا در حجم فایلهای کوچک، حذاکثر می کند. این امر بوسیله کدک استثنایی MPEG4 AVC/H.264 با 50/60p@28mbps، امکان پذیر شده است. بسیاری از وسایل الکترونیکی خانگی از نمایش AVCHD پشتیبانی می کنند و تعداد بسیار بیشتری از این وسایل نیز در راه ورود به بازار هستند. تعداد بسیار زیادی از برنامه های نرم  افزاری مهم  NLE قابلیت ورودی AVCHD و ادیت کردن این فرمت را دارند. فرمت ضبط دوربین HXR-MC2500 در حالت وضوح استاندارد (SD)، بصورت فرمت حافظه DV است.

قابلیتهای حرفه ای اضافی

یک ترمینال مرکب BNC، استفاده از کابلهای BNC برای اتصال به منابع حرفه ای را امکان پذیر می کند.اتصال BNC از قطع شدن کابل در وضعیتهای حساس تصویربردای در تصویربرداری زنده، جلوگیری می کند.
پیاده سازی
TC/UB: برای وضعیتهای تصویربرداری چند دوربینه، قابلیتهای کد زمانی (TC) بیت کاربر (UB)، در نظر گرفته شده است.

 

تاریخ درج  :  1396/3/25  
تعداد بازدید تا کنون :104

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی

آدرس


هم اکنون با ما تماس بگیرید:

44448839 (021) , 09123845488 ,09126330956

ایمیل: info@digibroadcast.ir

شبکه های اجتماعی


 

            

طراحی و نصب استودیو


 Digibroadcast.ir